Rozšířili jsme služby pro Vás!

POZÁRUČNÍ SERVIS

Nabízíme pozáruční servis notebooků všech typů, značek a jakýchkoliv závad.

Poskytujeme servis notebookůmAcerASUSDELLLenovoHP (Hewlet Packard)MSI, MacBook, Fujitsu SiemensSony, Toshiba a jakýchkoliv dalších značek notebooků a tabletů.

V rámci servisu notebooků provádíme hardwarové i softwarové opravy notebooků. Díky mnohaletým zkušenostem našich kolegů – techniků vám garantujeme, že Vaše zařízení bude v nejlepších rukou.

Notebooky opravujeme s úspěšnosti 93%. Zárukou Vaší spokojenosti je i míra reklamací 2,3 %.

Poskytneme Vám perfektní servisproto se nebojíme dát na všechny naše servisní služby záruku až 12 měsíců. Nabízíme profesionální přístup a rychlý servis notebooků. Pro předání zařízení k opravě můžete využít naše 2 kamenné pobočky nebo si přes nás objednat svozový balík přepravní společností po celé České republice.

Co je důležité vědět:

Diagnostika: ZDARMA

Servisní středisko: Brněnská 34/, 591 01 Žďár nad Sázavou.

Informace k servisní zakázce na telefonu: +420 732 360 583 nebo na emailu: zdar@r-pass.cz, tyto kontakty využijte i pokud se chcete o servisních službách a technickém řešením dozvědět více.

 

ROZŠÍŘENÍ PARAMETRŮ

Že vybrat notebook není žádný med?

…Ano to víme, a protože svým zákazníkům nasloucháme a chceme Vám nabídnout možnost jak svůj notebook dostat do líbivých rozměrů. U každého nabízeného produktu je možné přidat Vámi vybrané rozšíření parametrů. U nás je možné rozšířit operační paměť (RAM – slovníček pojmů), datové uložiště (HDD či SSD – slovníček pojmů).

Záruka až 48 měsíců bez starostí! - Prodloužená záruka

Inovativním řešením při strachu z nákupu repasovaného – používaného zboží je nabídka na přikoupení záruční doby. Většinu zboží jak nového, tak repasovaného u nás naleznete se záruční lhůtou 24 měsíců. I tak chcete prodloužit záruční dobu až na 48 měsíců.

Vyskytne se u Vás problém během záruční doby, kterou jste si zvolili? – S REKLAMACÍ U NÁS ŽÁDNÝ PROBLÉM. I pro prodlouženou záruční dobu je spotřebitel chráněn dle platného zákona.

 

ODBORNÉ PORADENSTVÍ

Jsme experti na notebooky i ostatní výpočetní techniku. Máme bohaté zkušenosti s prodej a servisem výpočetní techniky, opravili jsme již více než 12.000 zařízení k půli roku 2018. O opravách si vedeme podrobnou statistiku a známe všechny modely zařízení, které nám prošli v rukou prodeji, či při opravách. Modely notebooků, které se často opravují, či mají výrobní vadu, v našich prodejních řadách nenajdete. Neb prodáváme opravdu kvalitní zboží. Poradíme všem těm, kteří mají zájem za svoje peníze dostat opravdu maximum a koupit si notebook, přesně dle svým představ. Využijte jakýkoliv informační kanál, jsme tu pro Vás!

maintenance-préventive

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení