Volná místa

Aktuálně hledáme:

Pracovníka/pracovnici na pozici Obsluha internetového obchodu.

Náplň práce:
Vyřizování objednávek přijatých v e-shopu.
Komunikace se zákazníky e-shopu (tel, email, chat).
Tvorba faktur a dodacích listů.
Práce s PC a jednoduchými systémy.

Požadujeme:
Komunikativnost, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, schopnost řešit zadané úkoly.
Základní znalost práce na PC.
Orientace v účetním programu výhodou, ne podmínkou.

Nabízíme:
Příspěvek na stravování
Mobilní telefon i pro soukromé účely
Notebook i pro soukromé účely
Zaměstnanecké slevy

V případě, že Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím na prace@r-pass.cz

Jsme společnost R-PASS s. r. o. a prací celého našeho kolektivu je nákup, příprava, prodej a servis výpočetní techniky. Pakliže máte chuť pracovat v mladém a dynamickém kolektivu. Chcete se učit rozvíjet svoji osobnost, či být prospěšný svým kolegům jako dobrý parťák. Využít zázemí rychle rostoucí ryze české společnosti. Jsou Vaší zálibou notebooky, počítače či tablety? Pevně věříme, že potenciál je v každém z nás a podáme Vám pomocnou ruku při cestě k úspěchu.

Staňte se i Vy…expertem na notebooky! Své životopisy zasílejte na prace@r-pass.cz

chci být