PRO FIRMY

Na našem začátku byla znalost servisní problematiky výpočetní techniky. Přesto, že se vždy snažíme opravit maximum servisních zakázek, nepodaří se vždy. Proto jsme se začali zabývat repasováním a prodejem notebooků. Postupně jsme přidali prodej repasovaných PC, telefonů Apple, monitorů. Náš sen od začátku byl, a stále je, nabídnout na trhu komplexní služby od servisu, přes prodej, po dodání náhradní baterie pro jakékoli AKU zařízení. Umíme a víme hodně, co neumíme, se neustále učíme. Překážky jsou pro nás výzva a zábava zároveň.

VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE!
Dává Vám smysl kvalitní zboží, přijatelná cena a ekologie? A do obchodu se Vám hodí silný a stejně smýšlející partner? Spojte se s námi!
Registrací získáte přístup k nabízenému zboží za dealerské ceny.
Expresní záruční servis. Zázemí vlastního servisu. Odborné poradenství, ke každému problému. Využití servisu i pro pozáruční opravy!
Produktový FEED pro rozvoj Vašeho online obchodu v e-commerce.
Jsme certifikovaný prodejce od společnosti Microsoft na prodej licenci Microsoft Authorised Refurbisher Windows 10 na repasované zboží!
Záruka i pro velkoobchodní partnery až 2 roky.
Záruční pečetě - již žádné dohady se zákazníky. Myslíme zkrátka na vše! 
Můžeme Vám nabídnout spolupráci na prodej AKU PROGRAMU i náhradních dílů. 

Registrace ZDE. Zároveň získáte osobního obchodního zástupce, který Vám bude vždy po ruce!

Adéla Jílková
Tel.: +420 732 360 583 Email: jilkova@r-pass.cz
Baterie AGM, baterie do ručního nářadí, měniče napětí, B2B
Veronika Štouračová Tel.: +420 736 781 053 Email: stouracova@r-pass.cz
Výpočetní technika, Baterie do elektrokol, Baterie do karavanů a solárních systémů


NAŠE VIZE

Kvalita
V našem prodejním sortimentu jsou vždy produkty od prověřených výrobců. To je hlavní důvod pro zachování záruční lhůty 2 roky na repasovanou techniku i pro velkoobchodní partnery. Všechny repasované produkty před prodejem testujeme a kontrolujeme.

Prodej náhradních baterií do AKU programů jsme zařadili hlavně kvůli kvalitnímu zpracování. Všechny baterií používáme při repasování notebooků i telefonů k dalšímu prodeji. Spotřebováváme je do vybavení, které používáme pro provoz našeho e-shopu telefony, notebooky, skladová a manipulační technika.

Navíc všichni naši kolegové, i většina přátel, pracuje na repasovaném notebooku nebo PC sestavě. Od servisních techniků, přes sklad a expedici, obchodní oddělení, po vedení naší společnosti využíváme repasované telefony Apple i repasované tiskárny.

Efektivita a dostupnost
Hlavní argumentem pro výběr výpočetní techniky, by mělo být maximální zvýšení efektivity práce jednotlivců a celé společnosti. Nákup výkonného, dostatečně dimenzovaného a cenově přijatelného zařízení zvýší produkci celé společnosti. To stejné platí pro výměnu baterií u AKU zařízení, pokud toto zařízení pracuje na maximální výkon a dostatečnou kapacitu baterie, přináší efektivně využitý pracovní čas.

Ekologie
U nás v R-Pass.cz smýšlíme ekologicky, jako je pro nás automatické třídění odpadu, recyklace poškozených i nefunkční dílů a baterií, používání repasované výpočetní techniky, je pro nás i automatické produkovat, co nejméně elektro odpadu.

Použitou techniku repasujeme, pokud je možné zachování kvality a bezpečnosti pro další použití. Pokud je technika poškozená dojde k její demontáži na náhradní díly. Mnoho dílů je možné dále využít, nakupují je servisy i IT technici, vzhledem k nízké ceně na opravu.

Naše ekologické smýšlení je i při výměně baterií ve jakémkoliv AKU zařízení. V naší myšlence je výměna baterie efektivnější, než výměna celého AKU nářadí, stroje nebo techniky.

Ekologický obalový materiál je v internetovém obchodě R-PASS.cz velkým tématem. Pro balení používáme speciální obalový materiál, který je vyráběn z recyklovaného materiálu a navíc je možné ho dále recyklovat. Bezpečná přeprava produktů je pro nás stále nejdůležitější, proto je technika vždy balena za použití kvalitního, efektivního a ekologické řešení. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení