PRO FIRMY

Na našem začátku byla znalost servisní problematiky výpočetní techniky. Přesto, že se vždy snažíme opravit maximum servisních zakázek, nepodaří se vždy. Proto jsme se začali zabývat repasováním a prodejem notebooků. Postupně jsme přidali prodej repasovaných PC, telefonů Apple, monitorů. Náš sen od začátku byl, a stále je, nabídnout na trhu komplexní služby od servisu, přes prodej, po dodání náhradní baterie pro jakékoli AKU zařízení. Umíme a víme hodně, co neumíme, se neustále učíme. Překážky jsou pro nás výzva a zábava zároveň.

VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE!
Dává Vám smysl kvalitní zboží, přijatelná cena a ekologie? A do obchodu se Vám hodí silný a stejně smýšlející partner? Spojte se s námi!
Registrací získáte přístup k nabízenému zboží za dealerské ceny.
Expresní záruční servis. Zázemí vlastního servisu. Odborné poradenství, ke každému problému. Využití servisu i pro pozáruční opravy!
Produktový FEED pro rozvoj Vašeho online obchodu v e-commerce.
Jsme certifikovaný prodejce od společnosti Microsoft na prodej licenci Microsoft Authorised Refurbisher Windows 10 na repasované zboží!
Záruka i pro velkoobchodní partnery až 2 roky.
Záruční pečetě - již žádné dohady se zákazníky. Myslíme zkrátka na vše! 
Můžeme Vám nabídnout spolupráci na prodej AKU PROGRAMU i náhradních dílů. 

Registrace ZDE. Zároveň získáte osobního obchodního zástupce, který Vám bude vždy po ruce!

NAŠE VIZE
Kvalita
V našem prodejním sortimentu jsou vždy produkty od prověřených výrobců. To je hlavní důvod pro zachování záruční lhůty 2 roky na repasovanou techniku i pro velkoobchodní partnery. Všechny repasované produkty před prodejem testujeme a kontrolujeme.

Prodej náhradních baterií do AKU programů jsme zařadili hlavně kvůli kvalitnímu zpracování. Všechny baterií používáme při repasování notebooků i telefonů k dalšímu prodeji. Spotřebováváme je do vybavení, které používáme pro provoz našeho e-shopu telefony, notebooky, skladová a manipulační technika.

Navíc všichni naši kolegové, i většina přátel, pracuje na repasovaném notebooku nebo PC sestavě. Od servisních techniků, přes sklad a expedici, obchodní oddělení, po vedení naší společnosti využíváme repasované telefony Apple i repasované tiskárny.

Efektivita a dostupnost
Hlavní argumentem pro výběr výpočetní techniky, by mělo být maximální zvýšení efektivity práce jednotlivců a celé společnosti. Nákup výkonného, dostatečně dimenzovaného a cenově přijatelného zařízení zvýší produkci celé společnosti. To stejné platí pro výměnu baterií u AKU zařízení, pokud toto zařízení pracuje na maximální výkon a dostatečnou kapacitu baterie, přináší efektivně využitý pracovní čas.

Ekologie
U nás v R-Pass.cz smýšlíme ekologicky, jako je pro nás automatické třídění odpadu, recyklace poškozených i nefunkční dílů a baterií, používání repasované výpočetní techniky, je pro nás i automatické produkovat, co nejméně elektro odpadu.

Použitou techniku repasujeme, pokud je možné zachování kvality a bezpečnosti pro další použití. Pokud je technika poškozená dojde k její demontáži na náhradní díly. Mnoho dílů je možné dále využít, nakupují je servisy i IT technici, vzhledem k nízké ceně na opravu.

Naše ekologické smýšlení je i při výměně baterií ve jakémkoliv AKU zařízení. V naší myšlence je výměna baterie efektivnější, než výměna celého AKU nářadí, stroje nebo techniky.

Ekologický obalový materiál je v internetovém obchodě R-PASS.cz velkým tématem. Pro balení používáme speciální obalový materiál, který je vyráběn z recyklovaného materiálu a navíc je možné ho dále recyklovat. Bezpečná přeprava produktů je pro nás stále nejdůležitější, proto je technika vždy balena za použití kvalitního, efektivního a ekologické řešení.