Časté dotazy

Jaké příslušenství dostanu k notebooku, stolnímu PC, tabletu a mobilnímu telefonu?

K notebooku, stolnímu PC, tabletu i mobilnímu telefonu od nás dostanete vždy napájecí adaptér vč. síťového kabelu.

 

Je zařízení opatřeno licenčním štítkem na operační systém?

Ano, každé zařízení od nás má legální operační systém. Repasované notebooky a PC jsou opatřeny COA štítky s licenčním kódem. Předváděcí notebooky jsou většinu opatřeny pouze logem Windows, avšak mají klíč uložený v BIOSu a jsou dodávány s tzv. elektronickou licencí.

Lze k zařízení přikoupit operační systém Windows 10 Home?

Ano, jsme certifikovaným prodejcem Microsoft. K notebookům zakoupeným u nás dodáváme tzv. MAR licence, které společnost dodává na repasované zařízení a podporuje tím druhotné využití těchto zařízení.

 

Jaký se stav baterie?

Kapacita

KAPACITA BATERIE PŘI PRODEJI

Všechny notebooky, které nabízíme, mají otestovanou baterií. Hlavní kritériem je pro nás výdrž alespoň 1 hodinu v zátěžovém stavu. Pokud daný notebook tyto parametry nesplní, PROVÁDÍME VÝMĚNU ZA NOVOU BATERII.

Pokud Vás zajímá přesná zbývající kapacita baterie. Rádi Vám ji sdělíme.

 

Nejsem si jist výběrem vhodného notebooku či PC, poradíte mi? A jak Vás mohu kontaktovat?

Kontaktujte nás jakýmkoliv způsobem. Využít můžeme email: info@r-pass.cz, online chat na našich webových stránkách, na telefonním čísle: +420 604 354 353.

 

Lze u Vás nechat sestavit počítačovou sestavu?

Samozřejmě, stačí poslat poptávku na email: info@r-pass.cz, či nás kontaktovat přes online chat na našich webových stránkách www.R-pass.cz

 

Je možné u Vás nechat vybavit kancelář?

Samozřejmě, naší specializací jsou i zakázky z podnikatelského prostředí. Ať jste programátoři, architekti, lékaři, či vlastníte jakoukoliv kancelář. Vaše požadavky dokážeme uspokojit a navrhnout dostatečné řešení s ohledem na programy, cenu, kvalitu a samozřejmě záruku. Mnoho zařízení, převážně notebooků dodáváme do autoservisů, či jiných provozů, kde je funkce výroby ovlivněna IT zařízením. Může se jednat např. i o obsluhu CNC strojů.

 

Máte notebook, které využijeme v autoservise na diagnostiku?

Ano, zde je ideálním řešením repasovaný notebook, protože se jedná o nejkvalitnější notebooky ve svých výrobních třídách. Tyto notebooky nabízí kvalitně vyztuženou konstrukci, zároveň jsou hardwarově výkonné. Vyhledávanými v tomto ohledu jsme se stali převážně proto, že stále umíme dodat notebooky s operačním systémem Windows XP, které jsou zejména pro starší autodiagnostiky ideální z hlediska kompatibility portů a komunikace obou zařízení.

 

Mám zájem o odkup mého starého zařízení a chtěl by si u Vás uplatnit slevu na nový notebook?

Samozřejmě pro nákup na naší prodejně toto pohodlně vyřešíte s prodejcem, který Vám sdělí cenu vykupovaného zařízení. Následnou cenu nového zařízení Vám upraví.

Pokud jste z daleka a i přesto máte zájem získat slevu na nové zařízení pomocí odprodeje starého kontaktujte nás na emailu: info@r-pass.cz, sdělíme Vám bližší podmínky takového nákupu.

 

Vykupujete nepotřebné zařízení i od firemních zákazníků?

Ano, odkup zařízení nabízíme na  základě předešlé domluvy. Vzhledem k tomu, že se jedná o nepatrně náročnější akci, je třeba se přesně domluvit na podmínkách. Pro kontakt využijte náš email: info@r-pass.cz nebo telefon: +420 604 354 353.

 

Napadá Vás další otázka, na kterou chcete znát přesnou odpověď neváhejte a kontaktujte nás!

Na spolupráci se těšíme všichni za tým R-Pass.cz