Časté dotazy

Jaké příslušenství dostanu k notebooku, stolnímu PC, tabletu a mobilnímu telefonu?

K notebooku, stolnímu PC, tabletu i mobilnímu telefonu od nás dostanete vždy napájecí adaptér vč. síťového kabelu. Také od nás dostane malý dáreček již k nákupu nad 3.000,- vč. DPH.

 

Je zařízení opatřeno licenčním štítkem na operační systém?

Ano, každé zařízení od nás má legální operační systém. Repasované notebooky a PC jsou opatřeny COA štítky s licenčním kódem. Předváděcí notebooky jsou většinu opatřeny pouze logem Windows, avšak mají klíč uložený v BIOSu a jsou dodávány s tzv. elektronickou licencí.

 

Lze k zařízení přikoupit operační systém Windows 10 Home?

Ano, jsme certifikovaným prodejcem Microsoft. K notebookům zakoupeným u nás dodáváme tzv. MAR licence, které společnost dodává na repasované zařízení a podporuje tím druhotné využití těchto zařízení.

 

Jak se mohu dotázat na konkrétní zboží (výdrž baterie, vzhled, konkrétní foto)?

 

Nejsem si jist výběrem vhodného notebooku či PC, poradíte mi? A jak Vás mohu kontaktovat?

Kontaktujte nás jakýmkoliv způsobem. Využít můžeme email: info@r-pass.cz, online chat na našich webových stránkách, na telefonním čísle: +420 604 354 353.

 

Lze u Vás nechat sestavit počítačovou sestavu?

Samozřejmě, stačí poslat poptávku na email: info@r-pass.cz, či nás kontaktovat přes online chat na našich webových stránkách www.R-pass.cz

 

Je možné u Vás nechat vybavit kancelář?

Samozřejmě, naší specializací jsou i zakázky z podnikatelského prostředí. Ať jste programátoři, architekti, lékaři, či vlastníte jakoukoliv kancelář. Vaše požadavky dokážeme uspokojit a navrhnout dostatečné řešení s ohledem na programy, cenu, kvalitu a samozřejmě záruku. Mnoho zařízení, převážně notebooků dodáváme do autoservisů, či jiných provozů, kde je funkce výroby ovlivněna IT zařízením. Může se jednat např. i o obsluhu CNC strojů.

 

Máte notebook, které využijeme v autoservise na diagnostiku?

Ano, zde je ideálním řešením repasovaný notebook, protože se jedná o nejkvalitnější notebooky ve svých výrobních třídách. Tyto notebooky nabízí kvalitně vyztuženou konstrukci, zároveň jsou hardwarově výkonné. Vyhledávanými v tomto ohledu jsme se stali převážně proto, že stále umíme dodat notebooky s operačním systémem Windows XP, které jsou zejména pro starší autodiagnostiky ideální z hlediska kompatibility portů a komunikace obou zařízení.

 

Mám zájem o odkup mého starého zařízení a chtěl by si u Vás uplatnit slevu na nový notebook?

Samozřejmě pro nákup na naší prodejně toto pohodlně vyřešíte s prodejcem, který Vám sdělí cenu vykupovaného zařízení. Následnou cenu nového zařízení Vám upraví.

Pokud jste z daleka a i přesto máte zájem získat slevu na nové zařízení pomocí odprodeje starého kontaktujte nás na emailu: info@r-pass.cz, sdělíme Vám bližší podmínky takového nákupu.

 

Vykupujete nepotřebné zařízení i od firemních zákazníků?

Ano, odkup zařízení nabízíme na  základě předešlé domluvy. Vzhledem k tomu, že se jedná o nepatrně náročnější akci, je třeba se přesně domluvit na podmínkách. Pro kontakt využijte náš email: info@r-pass.cz nebo telefon: +420 604 354 353.

 

Napadá Vás další otázka, na kterou chcete znát přesnou odpověď neváhejte a kontaktujte nás!

Na spolupráci se těšíme všichni za tým R-Pass.cz