VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE LHŮTĚ 14 DNÍ

Vážení zákazníci,

může se stát, že si objednáte zboží přes náš eshop, které se Vám nelíbí. U použité věci to platí dvojnásob. Každý notebook má jiný design, váhu nebo třeba tvar kláves. Nebojte se na nás obrátit v případě neskopojenosti s objednaným zbožím. Ideálně Vám pomůžeme najít více vyhovující alternativní zboží. Pokud ani to nepůjde, vrátíme Vám peníze! Níže jsme pro Vás zákazníky/spotřebitele připravili návod pro vrácení zboží (odstoupení od smlouvy) ve 14 denní lhůtě, pro předem registrované zákazníky 30 dní. Můžete samozřejmě využít i jiný postup vyplývající z právních předpisů.

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. (Pro předem registrované zákazníky 30 dní)

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy nás musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat formou jednostranného právního jednání (například dopisem nebo e-mailem). Můžete také použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností. Pro odstoupení od smlouvy můžete také použít jakékoliv jiné jednoznačné prohlášení. Využijete-li této možnosti, obratem Vám zašleme potvrzení o přijetí tohoto oznámení o odstoupení od smlouvy.

O odstoupení nás můžete informovat na těchto kontaktech:

R-PASS s. r. o., pobočka BRNO - M. Horákové 14, 602 00 Brno, tel: +420 604 354 353, email: brno@r-pass.cz

Adresa doručování pro E-shop:  R-PASS s. r. o., Vejmluvova 1, 591 02 Žďár nad Sázavou

E-mailinfo@r-pass.cz

Tel.: +420 604 354 353

Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený).
Pro vrácení plateb použijeme výhradně převod peněz z účtu, pokud se nedomluvíme jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady.

Platbu však vrátíme až po obdržení vráceného zboží a diagnostice zařízení.

BALÍK