VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE LHŮTĚ 14 DNÍ

Vážení zákazníci,

může se stát, že si objednáte produkt přes náš eshop, který se Vám nelíbí nebo nevyhovuje potřebám. U použité věci to platí dvojnásob. Každé zařízení má jiný design, váhu nebo třeba tvar kláves. Nebojte se na nás obrátit v případě nespokojenosti s objednaným zbožím. Ideálně Vám pomůžeme najít více vyhovující alternativní zboží. 

Na odstoupení máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo a zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. V případě, že si objednáte úpravu produktu na míru, repasované zboží nebo speciální náhradní díl s plombou nebo na objednávku, berte prosím na vědomí, že takový produkt z objednávky také přijmeme zpět. Takový požadavek není řešený vrácením peněz, ale kuponem na příští objednávku, který Vám automaticky zašleme po obdržení vráceného zboží.

Příjem vrácení na skladě - Žďár nad Sázavou

Zařízení je možné přinést na naši prodejnu na ulici Vejmluvova 377/1, 591 02 Žďár nad Sázavou. V pracovní dny v čase 9:00 - 15:00h.
Obsluha prodejny s Vámi vyplní reklamační protokol a tím je zahájeno reklamační řízení. 

Zaslání zboží přepravní službou
Zařízení, které zasíláte pečlivě zabalte, dle přepravních podmínek zvoleného přepravce. Následně odešlete na adresu R-PASS.cz, Vejmluvova 377/1, 59102 Žďár nad Sázavou. Po přijetí vystavíme protokol o přijetí vrácení a tím je zahájeno vrácení.
plus Zabalené zboží v balíku TIP! Jak správně zabalit elektroniku pro poslání přepravní službou?


ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY R-PASS