VRÁCENÍ ZBOŽÍ VE LHŮTĚ 14 DNÍ

Vážení zákazníci,

může se stát, že si objednáte zboží přes náš eshop, které se Vám nelíbí. U použité věci to platí dvojnásob. Každý notebook má jiný design, váhu nebo třeba tvar kláves. Nebojte se na nás obrátit v případě nespokojenosti s objednaným zbožím. Ideálně Vám pomůžeme najít více vyhovující alternativní zboží. Pokud ani to nepůjde, vrátíme Vám peníze! Níže jsme pro Vás zákazníky/spotřebitele připravili návod pro vrácení zboží (odstoupení od smlouvy) ve 14 denní lhůtě.

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. 

V případě nákupu na IČ (kupující podnikatel), není možné objednané zboží vrátit. Možná je pouze výměna za jiný produkt ve stejné nebo větší hodnotě.

 
 

 

Platbu za vrácené zboží vrátíme až po obdržení vráceného zboží a diagnostice zařízení.

Ceník dopravy  Podání vratky na PPL ParcelShopu
Kupující spotřebitel 125,- Kč

Ceny platné od 1. 12. 2019 a včetně DPH. 

!Podání balíku není možné na všech PPL ParcelShopech potravinových prodejen ŽABKA!
Po zadání vratky Vám přijde na email přepravní štítek k podacímu balíku. Zařízení, které vracíte tedy pečlivě zabalte, vytiskněte si přepravní štítek a nalepte ho na balík. Takto připravený balík stačí předat k přepravě do kteréhokoliv PPL ParcelShopu, nic neplatíte.