ZK2

Repasování baterie
Baterie při přijmu projde vizuální kontrolou, testem kapacity a funkčnosti. Repasování baterie probíhá výměnou všech článků za nové z důvodu spolehlivosti. Pro repasování používáme články nejvyšší kvality: Panasonic, Samsung, Sanyo, Sony, LG a další. Jedině tímto dokážeme docílit kvality a dlouhé životnosti repasované baterie. Články budou vyměněny za stejného výrobce, v případě aktuální nedostupnosti daného výrobce budou články nahrazeny za stejně prémiového výrobce.
Repasování baterie je dle vytíženosti kapacit provedeno od 10 - 30dní.
Repasování baterie se složitý proces, který si vyžaduje svůj čas. Přesto se snažíme časy repase optimalizovat, vzhledem k našim možnostem. Každá baterie je vždy podrobena důkladným testům kvality článků i testům celé baterie.
Stav baterie při předání do servisu
Baterie k repasi je vždy lepší předat s nabíječkou i klíčky ke spínací skříňce, jedině takto otestuje, že repasovaná baterie funguje, jak má. Baterii není možné do servisu přijmout v rozloženém stavu.


R-PASS služby
Online systém
Vaši objednávku na repasování baterie zadejte pohodlně z domu nebo kanceláře přes online systém. Tento systém Vám automaticky vygeneruje přepravní štítek, zásilku stačí zabalit a odnést na jakýkoliv PPL ParcelShop. Celou komunikaci se servisem snadno dohledáte v historii případu. Všechny servisní protokoly Vám v příloze také zašleme na email.
Doprava
Zaslání do servisu pohodlně. Svozový štítek, který Vám vytvoříme a zašleme si vytisknete, zásilku zabalíte a odnesete na kterýkoliv PPL ParcelShop ve Vašem okolí, dle jeho otevírací doby. Při podání zásilky nic neplatíte, poštovné Vám bude naúčtováno při vyúčtování repase.
Svoz baterie k repasování: 125Kč     |     Rozvoz baterie z repasování: 125Kč

Platba
Repasovanou baterií Vám zašleme na Vaši adresu na dobírku. Tuto platbu je možné provést u kurýra, nebo ve výdejním místě, hotově i platební kartou.

Záruka
Na baterie je poskytována záruka 24 měsíců na výrobní vady článků, jejich sestavení a zapojení BMS modulu. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení způsobené přirozenými vlastnostmi použitých článků, např. snížením kapacity. Tento jev nelze považovat za vadu, bateri tedy nelze z tohoto důvodu reklamovat.
Pro registrované partnery máme množstevní slevy
Pro výrobce i servisní místa elektrokol, elektrokoloběžek, elektroskútrů a jiných elektropohonů nabízíme množstevní slevy. Kontaktujte nás ZDE, rádi Vám sdělíme podrobnosti pro B2B spolupráci.
Ekologická likvidace

Jsme registrovaným partnerem pro ekologickou likvidace elektroodpadu v systému kolektivního plnění zákona č. 185/2020 Sb., o odpadech. Původní baterie není možné zaslat zpět z důvodu bezpečnosti.

Repasujeme baterie pro všechny elektrokola, elektrokoloběžky a elektroskútry:
4EVER, AMULET, APACHE, AGOGS, AUTHOR, BH, BBF, BOSCH, BMC, BULLS, CANNONDALE, CANYON, COMMENCAL, CORRATEC, CRUSSIS, CTM, CUBE, FOCUS, GEPIDA, GIANT, GHOST, GREASER, GT, HAIBIKE, KELLYS, KROSS, KTM, LAPIERRE, LEADER FOX, LECTRON, LOVELEC, MERIDA, MONDRAKER, MOUNTFIELD, MOUSTACHE, NEOX, ORBEA, RB, ROCK MACHINE, ROCKY MOUNTAIN, SCOTT, SHIMANO, SPECIALIZED, STEVENS, SUPERIOR, TERN, TREK, WINORA
 
ONLINE SERVISNÍ SYSTÉM PRO ZPRACOVÁNÍ VŠECH POŽADAVKŮ
 

 

CHCETE, ABY VÁM BATERIE DLOUHO SLOUŽILA? PEČUJTE O NI DLE NAŠICH RAD A ONA VÁM TO VRÁTÍ.
Baterie funguje jako naše tělo. Nepřejídejte se, netrpte hladověním, horkem, zimou, spěte v chladném prostředí a po velkém výkonu si dejte před jídlem pauzu.

ZAPOMEŇTE NA TO, že má baterie paměťový efekt! Lithiovým bateriím rozhodně prospívá, pokud se nachází v nabitém, než vybitém stavu.
PAMATUJTE, že je lepší pořídit baterii s větší kapacitou a zatěžovat ji méně než naopak. Baterie jsou vodě odolné, ne však vodotěsné.
ŽIVOTNOST baterii prodloužíte, pokud ji budete udržovat v nabitém stavu v rozmezí mezi 60 až 90%.

Je tedy vhodnější vybít 2x baterii pouze na 50% a poté nabít, než ji 1x vybít úplně. Není na škodu, vozit nabíječku s sebou a při zastávkách v zaměstnání či na občerstvení baterii průběžně nabíjet. Baterii však nenabíjejte ihned při velkých teplotním změnám a nechte ji aklimatizovat přibližně půl hodiny před nabíjením.

 

RADY PRO VÁS:
POJEDETE NA KOLE ZÍTRA? Baterii nechte na kole nabitou na 100%

POJEDETE NA KOLE ZA TÝDEN? Baterii nabijte na 100% a uskladněte ji v suchu a chladu.

POJEDETE NA KOLE DÉLE JAK ZA TÝDEN? Baterii nabijte přibližně na 70% a uchovejte ji v suchu a chladu. Před jízdou nabijte na 100%.

JAK BATERII USKLADNIT NA ZIMU? Před uskladněním nabijte baterii na cca 70% nebo na plno a poté se na ni projeďte, aby kapacita mírně klesla. Baterii vyjměte z kola, a pokud má vypínač, vypněte ji. Ideální skladová teplota by měla být mezi 5 až 15°C, není od věci ji každý měsíc zkontrolovat, neboť i při plném dobití dochází k samovolnému vybíjení.

BATERII JE VHODNÉ NABÍJET PŘÍMO V RÁMU KOLA NEBO NA NEHOŘLAVÉ PODLOŽCE (při poruše baterie může dojít ke vznícení nebo výbuchu).

JAKMILE KLESNE KAPACITA POD 2,5V NA ČLÁNEK A JIŽ BUDE NEFUNKČNÍ, NEVYHAZUJTE JI. OSLOVTE NÁS A MY VÁM JI ZASE R-PASSujeme.