Techly čistící kapalina 100ml, utěrka

Kód: RP2211
Novinka
1 hodnocení
Značka: Techly
149 Kč 123 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

logo_techly_0x200_1

Techly čistící sada na elektroniku. Dokonale odstraní z veškeré elektroniky prach, otisky prstů i jiné nečistoty. Obsahuje Čistící kapalinu 100ml + utěrku.


Nový_A_2roky_malykruh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otisky prstů, prach a jemu podobné nečistoty jsou každodenní součástí všech prostředí, jak kanceláře, tak domácnosti a jejich usazování lze zabránit jen velice těžko. Právě na prachové nečistoty spojené s přirozenou mastnotou lidské pokožky jsou velice citlivá optická media, která s s rostoucí vrstvou nečistot stávají nečitelnými.

Povrchy TFT/LCD Displejů veškeré elektroniky jsou konstruovány z měkkého plastu a můžou lehce poškrábat. Proto je většina monitorů potažena antireflexní plastovou fólií, jejíž úlohou je i ochrana displeje před poškozením (např. zbytky grafitu z tužek, propiskami, nebo jinými ostrými předměty). Tento konstrukční prvek si samozřejmě pak vyžaduje speciální techniku čištění.

K vyčištění povrchů se nesmí používat voda, protože na plochách zůstávají zrcadlové mapy. V žádném případě se nesmí použít alkohol, nebo jiná rozpouštědla obsahující čisticí prostředky, které způsobují poškození měkkých plastových povrchů. Tato čistící sada 4 v 1 garantuje bezpečné odstranění všech nečistot bez poškrábání povrchu či jiných trvalých poškozeních.

Obsahuje Čistící kapalinu 100ml + utěrku.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: