Prodejny ZR a NMNM

Jsme Vám blíž!

Vážená zákazníci,

poslední únorový týden se pro R-PASS.cz nesl v duchu stěhování naší prodejny z ulice Brněnská 34, Žďár nad Sázavu do nových prostor. Tyto prostory patří našemu novému spojenci a jedná se o 2 partnerské prodejny YNOS spol. s r. o. Žďár nad Sázavou a Nové Město na Moravě. Od 1. března 2019 můžete našich služeb využívat dále.  Na obou pobočkách se na Vás těší profesionální obsluha a velký výběr notebooků.

Prezentace notebooků
Na nových prodejnách pro Vás udržujeme dostatečný výběr notebooků a tabletů. Vybírat můžete z notebooků výrobců LENOVO, HP, DELL, ASUS. I po technické stránce na Vás čekají notebooky s různými parametry či v různých barevných kombinacích. Nakoupit může notebooky levné, multimediální, pro domácnost, kancelářské či třeba herní. Zachovali jsme pro Vás standartní koncept prodávaného sortimentu, tak aby si vybral opravdu každý.

Předváděcí_A_2roky_malykruh

Zařízení bylo vystaveno na veletrhu, v showroomu výrobce nebo pochází z nadlimitní výroby. Zboží je baleno v originální krabici výrobce. Téměř všechny předváděcí notebooky jsou ve stavu nového zařízení (téměř bez opotřebení a škrábanců). Označováno také jako produkty Rethink, Renew,..

NABÍZENÉ PRODUKTY:
Všechny modelové řady jednotlivých výrobců.

VÝHODY TĚCHTO PRODUKTŮ:
plus Dokonalý vzhled, nové modely
plus Výhodná cena, průměrně až -30% oproti novému zařízení
plus Originální balení
plus Nepoužitá baterie
plus Originální příslušenství

Záruka: 2 roky

 

Repasovaný_A_2roky_malykruh

Zařízení bylo již používáno korporátní klientelou. Po uplynutí využitelnosti zařízení v korporacích jsou produkty nabídnuty k dalšímu použití. Toto použité zboží, pro Vás repasujeme, tzn. diagnostikujeme, provedeme repasování chlazení, instalaci nového operačního systému a opatříme notebook licencí Microsoft MAR (licence určená pro repasované zařízení). Zařízení může nést kosmetické vady. Avšak pokud se na zařízení objeví funkční vada, zboží nikdy nejde do prodeje.

NABÍZENÉ PRODUKTY:
Nejvyšší modelové řady jednotlivých výrobců.

VÝHODY TĚCHTO PRODUKTŮ:
plus Výkon, kvalita a nadstandartní výběr
plus Manažerské notebooky
plus Pevná konstrukce a luxusní provedení
plus Výhodná cena
plus Příslušenství (adaptér)

123

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení