Buďte Eco-Friendly, mějte repasovaný notebook!

Věděli jste, že každý člověk vyhodí 6,1kg elektroniky v průměru za rok. Celé lidstvo tedy vyhodí 44,7 milionů tun elektroniky za rok. Pouze pětina je dále recyklovaná, zbytek putuje na skládky. Pokud i Vás zajímá naše planeta a prostředí, ve kterém žijeme. Zaujme Vás určitě možnost nákupu repasovaného notebooku a tím i šetření naší přírody.

Co je to tedy ten repasovaný notebook?
Jedná se o nejvyšší modelové řady notebooků, známe i pod označení business třídy. Tyto notebooky byly již používány, a to hlavně firmami.  Po uplynutí využitelnosti zařízení ve firmách, jsou produkty nabídnuty k dalšímu použití. Toto použité zboží, pro Vás repasujeme, tzn. diagnostikujeme, provedeme repasování chlazení, instalaci nového operačního systému a opatříme notebook licencí Microsoft MAR (licence operačního systému určená pro repasované zařízení).  Tyto notebooky lze koupit v kategorii stavu A, minimální kosmetické vady. Za ještě výhodnější cenu v kategorii B, takový notebook může nést větší kosmetické vady, které nemají vliv na funkčnost. Všechny notebooky v naší nabídce zakoupíte včetně otestované baterie s kapacitou výdrže v zátěži minimálně 1 hodinu.

Líbí se Vám spíše modely dotykové, herní nebo poslední výstřelky na trhu elektroniky?
I takové produkty s 30% slevou u nás objevíte. Jedná se o notebooky, které byly vystaveny na veletrhu, v showroomu výrobce nebo pochází z nadlimitní výroby. Téměř všechny předváděcí notebooky jsou ve stavu nového zařízení (téměř bez opotřebení a škrábanců). Tyto notebooky se pyšní téměř vůbec nepoužitou baterií, či úplně novou.

Jaká je záruka na takový počítač?
Na repasované i předváděcí notebooky je záruka 2 roky.

NYNÍ V AKCI NA PRODEJNÁCH TENTO REPASOVANÝ NOTEBOOK:
*Kompletní nabídka na www.R-Pass.cz
321

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení