Měnič napětí 24V/230V, 150W/300W

Kód: INV28
Tip ZÁRUKA AŽ 2 ROKY Výměna bez čekání
1 hodnocení
Značka: Green Cell
844 Kč –33 %
Měnič napětí 24V/230V, 150W/300W
844 Kč –33 % 559 Kč / ks
Vyprodáno (1 ks)
Možnosti doručení

Vždy mějte připojení - střídač je zařízení, které umožňuje používat elektrická zařízení všude, i když nejste u zdroje napájení.

Univerzální - Invertor Green Cell má nejen elektrické zásuvky pro připojení elektrických spotřebičů, ale také port USB pro nabíjení menších zařízení jako jsou smartphony a tablety.


Absolutní bezpečnost - nebojte se přepětí. Střídač má celou řadu bezpečnostních prvků a bezpečnostních certifikátů pro zajištění plynulého provozu.

Modifikovaná sinusoida - je doprovázena jednodušší konstrukcí měniče napětí, která zajišťuje nižší poruchovost. Střídač umožňuje stabilní provoz zařízení, jako jsou napájecí zdroje, počítače, LED lampy atd.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Neomezené možnosti nabíjení 

Měnič napětí je zařízení, které mění stejnosměrné napětí z akumulátoru automobilu nebo automobilu na střídavý proud ~ 230V. Přesně stejný signál je v každé elektrické zástrčce v Evropě. Měnič napětí je vynikající volbou pro každého, kdo cestuje autem, obytným automobilem nebo kamionem. Bude perfektní na místech bez přímého přístupu k elektrickým zástrčkám. 

 


Promyšlená konstrukce a konektivita 

Zařízení je navrženo pro nejvyšší pohodlí při používání. Přední strana měniče napětí je vybavena hlavní zásuvkou uzpůsobenou pro zástrčky používané v Anglii. Má také port USB, díky kterému můžete nabíjet váš smartphone, čtečku e-knih nebo jakékoli jiné zařízení, které lze připojit přes port USB. Na zadní straně střídače je ventilátor zajišťující správné chlazení zařízení.

Celý měnič je uzavřen ve velkém, a přesto velmi odolném pouzdru. Je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, díky čemuž je odolný vůči veškerému mechanickému poškození a nárazům během cestování. Kromě toho je měnič díky použitým materiálům velmi lehký.

 


Jak vybrat měnič napětí a porovnat parametry? 

Při výběru měniče napětí věnujte pozornost parametrům jako je napětí [V] a výkon [W]. To je zásadní, protože volba převaděče se špatným vstupním napětím nebo příliš nízkým výkonem neumožňuje zařízením fungovat.

NAPĚTÍ [V]
Prvním určeným parametrem je napětí baterie, které by mělo být plně kompatibilní s napětím uvedeným na střídači. Nejběžnější hodnota napětí je 12 V, vyskytující se v automobilech, kempech a některých nákladních vozidlech, a 24 V, používaných hlavně v nákladních automobilech.

VÝKON [W]
Po výběru napětí rozhodněte, jaký výkon převodníku bude vhodný. Má klíčový aspekt, protože nám říká, kolik a jaké zařízení je schopno dodávat elektřinu. Pokud chceme připojit vybrané zařízení k měniči, musíme zkontrolovat na typovém štítku, jakou spotřebu energie (pokud chcete připojit více zařízení, je třeba sčítat síly). Příkon vašich zařízení by neměl překročit 85 % jmenovitého výkonu střídače! Například pro notebook, který spotřebovává 100 W energie, a ledničku, která spotřebovává 300 W, bude vhodný střídač 500 W a větší.

Proč modifikovaná sinusová vlna? 

Použití modifikované sinusoidy zajišťuje jednoduchou konstrukci měniče napětí, díky níž má měnič napětí menší poruchovost a jeho hmotnost je díky tomu velmi nízká.

 

Inteligentní ventilátor

Inteligentní ventilátor se automaticky zapne, když provozní teplota překročí přípustnou teplotu, aby byla zajištěna správná teplota zařízení. Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů a dokonale sladěno s rámem, zajišťuje nekompromisní ticho a vysoký výkon zároveň.

Bezpečnost je nejdůležitější

Měnič napětí je vybaven řadou nezbytných ochran, které chrání uživatele a připojená zařízení. Potvrzují to certifikáty CE a RoHS, což znamená záruku bezpečnosti. Pro zajištění maximální bezpečnosti jsou všechny měniče napětí Green Cell vybaveny vyměnitelnými pojistkami, které poskytují ochranu měniče napětí a připojených zařízení. Výměna pojistky je velmi jednoduchá a neměla by způsobovat žádné problémy. Součástí každého měniče napětí jsou náhradní pojistky, které zajišťují bezpečnost používání a co nejdelší životnost zařízení.

Vše, co potřebujete mít po ruce

Sada obsahuje nejdůležitější příslušenství pro bezpečný provoz zařízení: kabely, které umožňují přímé připojení k baterii, náhradní pojistky a návod k použití.
 

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Měnič napětí
Záruka: Záruka 24 měsíců
Hmotnost: 0.7 kg
Napětí-Vstupní: 24V
Napětí-Výstupní: 230V
Kód: INV28
Ochrana proti zkratu: Ano
Použitelný výkon (nepřetržitý): 150W
Spotřeba energie: 0,5A
Výrobce: Green Cell
Výstupní frekvence: 50Hz
Rozměr: 13,1cm x 10,6cm x 6,0cm
Safety: LED indikátory
Kapacita pojistky: 30A
Nabíjecí čas: 90%
Okamžitý výkon: 300W
Počet pojistek: 1
Max. zatížení: 85%
Typ: Modifikovaná sinusoida

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: