Měnič napětí 24V/230V, 300W/600W

Kód: INV14
Tip ZÁRUKA AŽ 2 ROKY Výměna bez čekání
1 hodnocení
Značka: Green Cell
1 949 Kč –28 %
Měnič napětí 24V/230V, 300W/600W
1 949 Kč –28 % 1 389 Kč / ks
Vyprodáno (403 ks)
Možnosti doručení

Vždy mějte připojení - střídač je zařízení, které umožňuje používat elektrická zařízení všude, i když nejste u zdroje napájení.

Univerzální - invertor Green Cell má nejen elektrické zásuvky pro připojení elektrických spotřebičů, ale také port USB pro nabíjení menších zařízení jako jsou smartphony a tablety.

Absolutní bezpečnost - nebojte se přepětí, střídač má celou řadu bezpečnostních prvků a bezpečnostních certifikátů pro zajištění plynulého provozu.

Čistá sinusoida - perfektně pracuje se zařízeními, která vyžadují nepřetržité napájení se stejným výkonem jako v zásuvce. Patří sem vrtačky, stavební stroje, solární systémy, kamna a čerpadla ústředního topení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neomezené možnosti 

Střídač je zařízení, které mění stejnosměrné napětí z automobilového akumulátoru nebo automobilu na střídavý proud ~ 230V . Přesně stejný signál je v každé zástrčce v Evropě. Střídač je vynikající volbou pro každého, kdo cestuje autem, obytným automobilem nebo kamionem. Bude perfektní na místech bez přímého přístupu k zástrčkám.

 


Promyšlená konstrukce 

Zařízení bylo navrženo pro nejvyšší pohodlí při používání. Přední strana střídače je vybavena hlavní zásuvkou uzpůsobenou pro zástrčky používané v Anglii. Má také port USB, díky kterému můžete nabíjet váš smartphone, čtečku e-knih nebo jakékoli jiné zařízení, které lze připojit přes port USB. Na zadní straně střídače je ventilátor zajišťující správné chlazení zařízení.

Celek byl uzavřen v malém, přesto velmi odolném pouzdře. Je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, díky čemuž je odolný vůči veškerému mechanickému poškození a nárazům během cestování. Kromě toho je měnič díky použitým materiálům velmi lehký.

 


Parametry, na kterých záleží
 

Při hledání převodníku věnujte pozornost parametrům jako je napětí [V] a výkon [W]. To je zásadní, protože volba převaděče se špatným vstupním napětím nebo příliš nízkým výkonem neumožňuje zařízením fungovat.

Napětí [V]
Prvním určeným parametrem je napětí baterie, které by mělo být plně kompatibilní s napětím uvedeným na střídači. Nejběžnější hodnota napětí je 12 V, vyskytující se v automobilech, kempech a některých nákladních vozidlech, a 24 V, používaných hlavně v nákladních automobilech.

Výkon [W]
Po výběru napětí rozhodněte, jaký výkon převodníku bude vhodný. Má klíčový aspekt, protože nám říká, kolik a jaké zařízení je schopno dodávat elektřinu. Pokud chceme připojit vybrané zařízení k měniči, musíme zkontrolovat na typovém štítku spotřebu energie (pokud chcete připojit více zařízení, je třeba sčítat síly). Příkon vašich zařízení by neměl překročit 85 % jmenovitého výkonu střídače! Například pro notebook, který spotřebovává 100 W energie, a ledničku, která spotřebovává 300 W, bude vhodný střídač 500 W a větší.

 

Proč čistá sinusová vlna? 

Výběr převodníku s čistým (jinak plným) sinusoidem je nejbezpečnějším řešením, protože je stejný jako v soketech v Evropě. Střídač s takovým signálem vám umožní napájet všechna zařízení, dokonce i ta nejcitlivější na aktuální parametry. Při výběru čisté sinusové vlny se nemusíte starat o práci připojených zařízení!

 
 

Inteligentní ventilátor

Inteligentní ventilátor se automaticky zapne, když provozní teplota překročí přípustnou teplotu, aby byla zajištěna správná teplota zařízení. Výroba  z nejkvalitnějších materiálů a dokonalé sladění s rámem zajišťují nekompromisní ticho a vysoký výkon.

Nejprve bezpečnost  

Měnič napětí je vybaven řadou nezbytných ochran, které chrání uživatele a připojená zařízení. Potvrzují to certifikáty CE a RoHS, což znamená záruku bezpečnosti. Pro zajištění maximální bezpečnosti jsou všechny měniče napětí Green Cell vybaveny vyměnitelnými pojistkami, které poskytují ochranu měniče napětí a připojených zařízení. Výměna pojistky je velmi jednoduchá a neměla by způsobovat žádné problémy. Součástí každého měniče napětí jsou náhradní pojistky, které zajišťují bezpečnost používání a co nejdelší životnost zařízení.

Vše, co potřebujete mít po ruce

Sada obsahuje nejdůležitější příslušenství pro bezpečný provoz zařízení: kabely, které umožňují přímé připojení k baterii, náhradní pojistky a návod k použití.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Měnič napětí
Záruka: Záruka 24 měsíců
Hmotnost: 0.8 kg
Napětí-Vstupní: 24V
Napětí-Výstupní: 230V
Napětí-Výstupní tvar: Čistá sinusoida
Kód: INV14
Ochrana proti přebití: Ano
Ochrana proti zkratu: Ano
Použitelný výkon (nepřetržitý): 300W
Přehazovačka: Ano
Spotřeba energie: 0,4A
USB-C2 PD: 6
Výrobce: Green Cell
Výstupní frekvence: 50Hz
Rozměr: 17,5cm x 10,6cm x 6,0cm
Kapacita pojistky: 30A
Nabíjecí čas: 90%
Okamžitý výkon: 600W
Počet pojistek: 1
Max. zatížení: 85%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: