OBCHODNÍ ODDĚLENÍ R-PASS.CZ - S NOVÝM ROKEM OPĚT O KROK DÁL

Zuzana Vaverová
Obchodní manažerka

Tel.: +420 736 781 053
Email: vaverova@r-pass.cz

Motto: Nebát se dělat životní rozhodnutí, jakýkoliv krok, je posun kupředu.
 

 

Myšlenka maximálně efektivní práce pomocí zařízení a baterií šitých na míru.
Každý z nás, pracuje ve své obchodní činnosti s výpočetní technikou, používá nářadí při výrobě nebo manipulační techniku na zboží. Jsem přesvědčena, že když se na svůj byznys podíváte očima maximální efektivity, shodneme se, že pokud využijete maximální výkon a kapacitu zařízení, dosáhnete rázem lepších výsledků.

Můžete být společnost, která se zabývá montáží solární techniky, provozem dopravního značením, servis výpočetní techniky nebo servis elektrokol, hodinový manžel nebo fotograf na volné noze. Zkrátka kdokoliv, komu naše práce a vize dává smysl a má chuť s námi spolupracovat.

Jsem tu pro Vás, jako člověk i profesionál, ráda Vám pomohu s čímkoliv.
Umíme Vám dodat klasické baterie používané do notebooků nebo telefonů, vrtaček nebo ručního nářadí, AGM baterie do lodí a skútrů, motocykly, baterie do kamer, dronů, čteček knih, či i pro běžný život v domácnosti jako je vysavač a zahradní technika.

Ať jste dealer, či velkoobchodní odběratel, pro všechny jsem připravila ceny na míru a věřím, že se k obchodu semnou budete rádi vracet. Právě Vy jste ti, co dávají naší společnosti, i mně, chuť dále se rozvíjet, učit a být vidět.

Nechte se inspirovat myšlenkou přímo od zdroje.
Pracovat pro společnost R-PASS s. r. o., jejíž prioritou je pevný základ, silné zázemí, spokojení zákazníci a rychlé jednání byla důvodem mého rozhodnutí, proč rozšířit stávající řady. Hlavní myšlenkou této doby je nejen pro firmy být ekologický, kvalitní, dostupný, umět zefektivnit svůj čas, ušetřit korunky a obklopovat se lidmi, kteří nám jsou v životě přínosem.

V práci trávíme většinu času, a tak je důležité, umět se dobře rozhodnout kde, jak a co chci dělat.
Společnost, která mi dává smysl, stále se rozvíjí, zefektivňuje svůj čas a snaží se přenést tuto myšlenku právě k Vám.  V životě techniky a rychlého jednání je pro každého z nás prioritou umět volný čas trávit s rodinou, přáteli a zabývat se svými koníčky.


Jako přední výhody, které Vám mohu nabídnout je osobní přístup, vždy jsem tu pro Vás osobně, pro jakýkoliv požadavek nebo dotaz. Online účet do e-shopu osahující potřebné informace, ať už se jedná o aktuální dostupnost, ceník, historii Vašich objednávek a faktur. Celý tento systém je napojen na online reklamačního systému, stačí vědět číslo objednávky a email a vše se automaticky vyplní. Každou reklamaci baterií vyřešíme on-line, zajistíme svozu PPL, vyměníme kus za kus do 10 pracovních dní. 

Neváhejte mě oslovit. Jsem připravena být vám silným obchodním partnerem, poslouchat Vaše přání, sny a myšlenky a rozvíjet je napříč celou naší obchodní spoluprací. Věřím, že společně dojdeme mnohem dál a bude pro nás potěšením.  

 

Zuzana Vaverová             

BATERIE DO ELEKTROKOL
Image result for elektrokolo

AGM/GELOVÉ BATERIE

Image result for AGM GREENCELL BATERIE

 

BATERIE DO NÁŘÁDÍ
Image result for AKU VRTAČKA
     
     

BATERIE PRO NOTEBOOKY A TELEFONY

Image result for NOTEBOOK A TELEFON

BATERIE DO FOTOAPARÁTU
A KAMER

Image result for FOTOAPARÁT A KAMERA

BATERIE DO DRONŮ
Image result for DRON

     
     

KLÁVESNICE DO NOTEBOOKŮ

Image result for KLÁVESNICE DO NOTEBOOKU

ZÁLOŽNÍ UPS ZDROJE

Image result for ZÁLOŽNÍ ZDROJ GREENCELL

LCD DISPLEJE