2ks nabíjecích baterií 9V 250mAh HF9

Kód: GR18
ZÁRUKA AŽ 2 ROKY Výměna bez čekání
11 hodnocení
Značka: Green Cell
428 Kč –16 %
2ks nabíjecích baterií 9V 250mAh HF9
428 Kč –16 % 359 Kč / ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Značková baterie GreenCell s kapacitou 250mAh a napětím 9V. Baterie Green Cell si zachovávají svůj vysoký výkon po dlouhou dobu a jsou schopné provozu v širokém teplotním rozsahu od -20 do 60 ° C! Díky použití moderních materiálů a pokročilé výrobní technologii je jejich použití zcela bezpečné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní baterie Green Cell

Jedná se o dobíjecí baterie, které lze použít stejným způsobem jako jednorázové baterie D / HR20. Rozdíl je v tom, že je lze nabíjet, a proto se náklady na používání mnoha domácích zařízení snižují ve srovnání s náklady na napájení tradičními bateriemi. Vyznačují se vysokou skutečnou kapacitou - 250mAh, která poskytuje delší životnost baterie ve srovnání s jednorázovými bateriemi.

Vysoká životnost a bezpečnost práce

Použití moderních materiálů a vyspělé výrobní technologie výrazně zvyšuje životnost baterií. Baterie Green Cell poskytují až 3 roky bezproblémového provozu i při velkém zatížení a navíc si udrží 85 % uložené energie i po 12 měsících skladování. Jsou také přizpůsobeny pro práci v extrémních teplotách od -20 do 60 ° C s vysokou účinností!

Připraveno k okamžité akci

Baterie Green Cell jsou dodávány nabité, takže je můžete použít ihned po vyjmutí z krabice. Není nutné je nabíjet předem. Tím se zabrání degradaci baterie a ztrátě kapacity. Jsou kompatibilní s mnoha zařízeními, například:

▶ hodiny, rádia, váhy

▶ detektory kouře

▶ baterky a lampy

▶ multimetry

▶ hračky

Battery D HR20 R20

Změňte budoucnost naší planety výměnou baterií

Každý rok celosvětově používáme více než 40 miliard jednorázových baterií, které jsou často likvidovány přímo do životního prostředí. Baterie Green Cell zaručují až 3 roky intenzivního používání, což odpovídá spotřebě desítek tradičních baterií D / HR20! S bateriemi Green Cell můžete výrazně snížit množství odpadu a chránit životní prostředí!

Kompatibilní s bateriemi:
9V / HF9 / R20 / 6HR61 / MN1604 / PP3

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíjecí baterie AA i AAA
Záruka: Záruka 12 měsíců
Délka: 26.5mm
Kapacita-Kapacita: 250mAh
Kód: GR18
Napětí-Vstupní napětí: 9V
Baterie-Typ baterie: HF9
Články-Typ: Ni-MH
Výrobce: Green Cell
Šířka: 17.5mm
Výška: 48.5mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: