Baterie 12.8V 172Ah 2200Wh LiFePO4

Kód: CAV03
ZÁRUKA AŽ 2 ROKY Výměna bez čekání
1 hodnocení
Značka: Green Cell
54 781 Kč –35 %
Baterie 12.8V 172Ah 2200Wh LiFePO4
54 781 Kč –35 % 35 609 Kč / ks
Expedice do 5 dní (16 ks)
Můžeme doručit do:
14.12.2023
Možnosti doručení

Lithium-železitá fosfátová baterie se vyznačuje výjimečnou životností, energetickou účinností a rychlostí nabíjení.

LiFePO4 si zachovává svou kapacitu přes 80 % i po 2 000 nabíjecích cyklech, čímž zajišťuje životnost více než 7 let. Díky nízkému samovybíjení je baterie plně funkční i po roce nepoužívání.

Vysoká životnost a trvanlivost, nízká hmotnost a parametry zajišťují, že se baterie používají k pohonu rekreačních vozidel a obytných automobilů, lodí a fotovoltaiky.

Baterie jsou vybaveny systémem správy baterií BMS, který zajišťuje nejen bezpečnost nabíjení a vybíjení baterie, ale také teplotu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je baterie LiFePO4?

LiFePO4 je lithium-železná fosfátová baterie, která nabízí výhody oproti bateriím v jiných technologiích. Díky své dlouhé životnosti, výkonu, nízké hmotnosti a velikostem bude perfektní jako zdroj energie pro lodě, elektrická vozidla nebo solární zařízení.

 
 

Inteligentní dlouhodobé řešení

I přes vyšší cenu se baterie LiFePO4 vyznačují mnohem nižšími provozními náklady, což znamená, že se nákup velmi rychle vyplatí. Po celou dobu životnosti baterie LiFePO4 stojí o více než 100 % méně než standardní baterie AGM, což z nich činí užitečnou investici a inteligentní dlouhodobé řešení. 

 

Nejvyšší třída energie

Baterie LiFePO4 nabízejí vyšší hustotu energie než olověné baterie. Neexistuje žádný paměťový efekt, který by snižoval skutečnou kapacitu baterie při jejím používání, a samovybíjení je malé, takže nabíjení baterie nezpůsobuje problémy. Baterie mají také konstantní vybíjecí napětí, což z nich činí nejbezpečnější baterie na trhu.

Při nákupu lithium-železo-fosfátové baterie se nemusíme starat o údržbu, není to nutné. Všechny baterie při nečinnosti přirozeně ztrácejí energii. S LiFePO4 je tato ztráta omezena na minimum, čímž je zajištěn přístup k energii, kdykoli ji potřebujete.

 
 

Nespočet použití

Baterie LiFePO4 byly navrženy pro snadný přístup k efektivnímu zdroji energie, který zvládne i ty nejnáročnější podmínky. Používají se mimo jiné jako baterie pro elektromobily, kde se díky vysoké rychlosti vybíjení dokonale vyrovnají se startujícími vozy a zajišťují stabilní a dlouhodobou jízdu. Používají se také tam, kde se počítá velikost a hmotnost zdroje energie - v obytných automobilech, elektrických lodích nebo na invalidních vozících. Používají se také ve fotovoltaice, která se pomalu stává energetickým standardem pro domácnosti, a dokonce i pro celé nemovitosti.

 
 

Systém správy baterií BMS

Baterie jsou vybaveny prvotřídním systémem BMS (Battery Management System). Úkolem tohoto systému je sledovat napětí a teplotu článků během nabíjení i vybíjení. Pokud dojde k překročení nebezpečných hodnot, systém vypne napájení, čímž zajistí bezpečnost baterie, připojených zařízení a především ochranu uživatele!

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: 12V Lithiové LiFePo4
Záruka: Záruka 12 měsíců
Hmotnost: 29 kg
Kapacita-Kapacita: 172Ah
Kód: CAV03
Napětí-Vstupní napětí: 12.8V
Pracovní teplota: od -10 do + 45 °C
Zapojení-Připojení: M8
Standardní nabíjecí proud: 60A
Baterie-Typ AGM baterie: LiFePO4
Rozměr-Velikost: 370 x 370 x 150mm
Výrobce: Green Cell
Celková energie: 2200Wh
Standardní vybíjecí proud: 200A
Špičkový vybíjecí proud: 600A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: